Spoločnosť CommerCoop vznikla 21.8.1991

Stručná história a súčasnosť spoločnosti CommerCoop spol. s r.o., ktorá bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 21.08.1991.

Od svojho vzniku sa spoločnosť CommerCoop spol. s r.o. špecializovala na oblasť výroby a dodávky stavebného reziva pre stavebné spoločnosti, ako i pre maloodberateľov. V období po vojne v bývalej Juhoslávii spoločnosť CommerCoop spol. s r.o. popri dodávkach stavebného reziva do krajín bývalej vojnou zničenej Juhoslávie, nastúpila cestu obchodovania s nealkoholickými nápojmi na takmer všetkých trhoch západnej Európy. Z uvedených dôvodov spoločnosť CommerCoop spol. s r.o. prešla organizačnými a personálnymi zmenami a v roku 2006 sa pretransformovala na spoločnosť CommerCoop €uroservice spol. s r.o., ktorá svoju činnosť okrem samotného predaja stavebného reziva rozšírila o jeho výrobu, o výrobu krovov na mieru, o tesárske, stolárske a montážne práce, vrátane dovozu stavebného materiálu, nevynímajúc dodávky stavebného reziva na zahraničné trhy.

Spoločnosť CommerCoop €uroservice spol. s r.o. má maximálny záujem vychádzať svojím zákazníkom v ústrety, preto predaj a rozvoz tovaru zaradila do režimu NON STOP a po telefonickom kontaktovaní sa na tel. č. 0903/440 500, prípadne e-mailom na: chlebini@vnet.sk, má zákazník možnosť si tento predaj, resp. dovoz tovaru dohodnúť na ktorýkoľvek deň a hodinu sedem dní v týždni. Túto službu predaja zaradeného v režime NON STOP sme rozšírili o formu predaja, pri ktorej zákazník sídlo predajného skladu našej spoločnosti ani nemusí navštíviť, čím nestráca drahocenný čas, nakoľko "NETREBA K NÁM CHODIŤ, STAČÍ SA OZVAŤ, TOVAR VÁM DOVEZIEME!"

Pretože stavebné rezivo sa radí k jednému zo základných stavebných materiálov, spoločnosť CommerCoop €uroservice spol. s r.o. nadviazala prostredníctvom zmluvy o spolupráci, spoluprácu so spoločnosťou STAVMIX spol. s r.o. „Strešné centrum“ Stará Vajnorská č. 1. Bratislava a v septembri 2013 sa presťahovala do priestorov tejto spoločnosti. Na tejto adrese bol vytvorený predajný sklad so zásobou stavebného reziva cca. 500 m3 a táto, v Bratislave nie bežná zásoba stavebného reziva na sklade, spolu s vozidlom schopným sa dostať aj do tých najobtiažnejších terénov, či stiesnených priestorov, nám umožňuje zákazníkovi stavebné rezivo dodať cca. do 90 minút od zavolania, resp. “odmailovania” objednávky.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť CommerCoop €uroservice spol. s r.o. v podstate vzišla zo spoločnosti CommerCoop spol. s r.o., má v oblasti výroby a dodávok stavebného reziva dostatočné skúsenosti k tomu, aby táto spoločnosť bola na stavebnom trhu Slovenska symbolom kvality, dôvery a mala tu svoje pevné miesto.

Spoločnosť CommerCoop €uroservice spol. s r.o. za obdobie svojej existencie zrealizovala niekoľko tisíc dodávok stavebného reziva na jednotlivé stavby, z ktorých iba veľmi malý výňatok nájdete vo "Fotogalérii".

CommerCoop €uroservice CC€

O spoločnosti    |    Ponuka    |    Fotogaléria stavieb    |    Kontakt

NETREBA K NÁM CHODIŤ, STAČÍ SA OZVAŤ

TOVAR VÁM DOVEZIEME!

CommerCoop €uroservice - stavebné rezivo Bratislava / Úvod

CommerCoop
€uroservice spol. s r.o.
Bajkalská 29/D
821 01 Bratislava

Mobil: +421 903 440 500

E-mail: chlebini@vnet.sk

Copyright © 2016 drevosk.sk. Všetky práva vyhradené.

IČO: 36 719 331
IČ DPH: SK 2022 292151

O spoločnosti    |    Ponuka    |    Fotogaléria stavieb    |    Kontakt

PREDAJ stavebného reziva:
08:00 - 12:30
VÝVOZ stavebného reziva:
12:30 - 17:00 hod

Objednajte si stavebné rezivo s dovozom alebo bez dovozu

kedykoľvek - NON STOP  na tel. čísle  0903 440 500